Kariéra

Kariéra

Aktuálně hledáme posily na tyto pozice:

Trainee dispečer

Co nabízíme:

  • - práci v mladém kolektivu
  • - práci v rostoucí a dynamické společnosti
  • - příležitost k odbornému ale i osobnímu růstu
  • - adekvátní finanční ohodnocení
  • - stabilní zázemí

Co očekáváme:

  • - SŠ vzdělání s maturitou (v oboru dopravy výhodou)
  • - praxe na pozici dispečer výhodou
  • - aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka (Aj, Pl, Fr)
  • - orientace v legislativě přeprav (Loi Macron, MiLoG)
  • - aktivní znalost práce na PC (MS Office)
  • - časová flexibilita
  • - maximální pracovní nasazení
  • - týmový hráč a pozitivní přístup
  • - preciznost a spolehlivost

Náplň práce:

  • - komunikace s kolegy v týmu dispečinku
  • - komunikace s našimi stálými, ale i novými zákazníky
  • - přímá denní komunikace s vedením firmy
  • - plánování práce a tras pro naše vlastní firemní vozidla
  • - komunikace s řidiči
  • - vedení detailního přehledu a evidence
  • - správa Klientské zóny
Obchodní zástupce

  • - flexibilní pracovní dobu

  • - zkušenosti na pozici obchodního zástupce (min. 2 roky)
  • - aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka (Aj, Nj, Fr)
  • - výborné komunikační schopnosti
  • - zodpovědnost a spolehlivost

  • - vyhledávání obchodních příležitostí
  • - jednání s potencionálními klienty,
  • - prezentace firemních aktivit
  • - komunikace se stávajícími klienty a analýza jejich potřeb
  • - příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů
  • - správa a evidence klientských dat