About

PROfreightCZ, Ltd. is a dynamically growing company specializing in providing a wide range of transportation and logistics services. For our new and existing customers, we provide standard truck transport, piece shipments across the EU and beyond. We also offer rail, sea and air transport. Our team of experienced professionals can flexibly respond to your requirements.

Clients DEMAND.
We are interested in - what and where? How fast? At what price? What are the special shipping requirements?

DESIGN to meet customers demands.
What needs to be adapted? We provide: insurance, packaging, protection against humidity or temperature, customs procedures, etc.

Transport Optimisation.
We are looking for a suitable routes, Type of traffic and loading. We think globally.

Feedback/Reporting.
Satisfied customer is the most important thing for us. We operate trought active client zone.

 

 

Naše hodnoty

 

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Tým našich specialistů je Vám k dispozici v režimu 24/7. Vybudovali jsme IT platformu, která nám umožňuje pružný komunikační tok a neustálý monitoring pohybu vaší zásilky.

Česká a polská pobočka naší společnosti disponují širokou flotilou vozidel v rámci prověřené partnerské sítě. Všechny obchodní partnery posuzujeme v souladu s normou ISO 9001. Smluvní zajištění budujeme od základu pevné a spolehlivé.

Platíte vždy pouze jednu cestu a další vytížení vozidla od doby vykládky je pak naše starost. Naším cílem je trasu přepravy optimalizovat s požadavkem na nízké náklady klienta. Všechny ceny jsou transparentní, nevytváříme skryté nákladové položky.

Klientská zóna

 

Mějte přehled z počítače nebo chytrého telefonu. Pokud si založíte účet v Client Zone, budete mít přehled o všech transakcích, překládkách a pohybu zboží 24 hodin denně, kdy se vám to hodí a odkudkoliv.

Klientská zóna umožňuje správu veškeré související dokumentace s přepravou. Kromě možnosti prohlížení umožňuje tento systém také stahování dokumentace přímo k vám do podniku.

Klientská zóna poskytuje informace o tom, kde se zásilka nachází, včetně detailů přepravce.

Variabilita pro zákazníka

 

Doprava s regulací teploty mezi -30 °C až +25 °C.

Možnost dvojpodlažních návěsů, až 66 palet jedním vozem.

Přeprava v souladu se zásadami Good Distribution Practice pro distribuci léčiv.

Přeprava dvou různých teplotních režimů v jedné zásilce.

Kariéra

V současné chvíli hledáme 2 pracovní pozice:

Trainee dispečer
Obchodní zástupce
Více

Reference

.

Více